Registreeri ChatGPT Pro meistriklassi


Sinu tellimus

Toode Vahesumma
ChatGPT Pro Meistriklass   × 1 299
Vahesumma 299
Kokku 299

Kas sul on sooduskood? Lisa kood

 • Arve tuleb e-mailile peale makse sooritamist.
  Revolut Latvia
  Swedbank Latvia
  SEB Latvia
  Citadele Latvia
  Luminor Latvia
  Revolut Poland
  N26 Poland
  OP Financial Group
  Nordea
  Danske Bank
  Säästöpankki
  POP Pankki
  Oma Säästöpankki
  S-Pankki
  Alandsbanken
  Revolut Finland
  N26 Finland
  Postbank
  Sparkasse
  Deutsche Bank
  Ing DiBa
  Sparda-Bank
  Commerzbank
  N26 Germany
  HypoVereinsbank (UniCredit)
  Comdirect
  Norisbank
  Revolut Germany
  Consors Bank
  Swedbank Lithuania
  SEB Lithuania
  Luminor Lithuania
  Šiaulių bankas
  Citadele Lithuania
  Revolut Lithuania
  Swedbank Estonia
  SEB Estonia
  LHV Estonia
  Luminor Estonia
  Coop Pank
  Citadele Estonia
  Revolut Estonia
  N26 Estonia
ChatGPT Pro meistriklass

Sinu tellimus sisaldab:

Boonused (väärtuses 646€):

Väärtus koos boonustega: 945€
Meistriklassi müügihind: 299€

ChatGPT Pro meistriklass

Summa kokku

Sisuturunduse Meistriklass

299

Sinu tellimus sisaldab:

Boonused (väärtuses 646€):

Väärtus koos boonustega: 945€
Meistriklassi müügihind: 299€

Loe osalejate tagasisidet

Andra Koplus

Andra Koplus

Sõsar Meedia turundusspetsialist

Algselt registreerusin ChatGPT Pro kursusele , et vältida ajakulu tehisintellekti ise õppimisele ning õppida selle asemel asjatundjatelt. Kursus ületas mu ootused! Avastasin tehisintellekti õigesti kasutamise tohutud kasud ning sain teadmised, kuidas suhtuda sellesse nagu päris inimassistendisse. See on võimas tööriist nii tööalaselt kui ka isiklikult kasutamiseks. Soovitan seda kõigile sisuloojatele ja ettevõtjatele!"

Katrin Kiviselg

Katrin Kiviselg

Sellitwise juhatuse liige

Ma registreerusin ChatGPT Pro kursusele, et õppida AI tööriistade kasutamise mõtteviisi. Tahtsin kuulda valdkonna spetsialisti kogemusi ning avastada uusi ideid, kuidas ChatGPT-d efektiivselt kasutada. Mulle väga meeldis, et kursus rääkis küll promptidest ja nende kasutamisest, kuid Vahur püüdis meile õpetada just seda, kuidas nende promptideni jõuda kui me seda iseseisvalt tegema peame.

Krista Kõlli-Raud

Krista Kõlli-Raud

Võru Gümnaasiumi haridustehnoloog

Osalesin ChatGPT Pro meistriklassis, et õppida seda efektiivsemalt kasutama ja hoida kokku sisuloomele kuluvat aega. Õppisime promptide, jätkupromtide ja pluginate kasutamist. Tänu õppejõu inspireerivale õpetamisstiilile ja rohketele praktilistele näidetele oli kursus väga põnev. Soovitan ChatGPT Pro meistriklassis osalemist kõigile, kes soovivad arendada ChatGPT-ga suhtlemise oskusi.

Stiina Olei

Stiina Olei

Salehunt sotsiaalmeedia spetsialist

Liitusin kursusega selleks, et teha sisuturundust paremini, kiiremini ja efektiivsemalt. Ma sain kõik selle ja rohkem veel. Ma ei kujutanud isegi ette, kui palju ChatGPT võib ja saab mind aidata. Ma arvan, et enamus inimesi ei kujuta ettegi, kui suur abivahend see on ja Vahuri kursus on nii kiire ja lihtne viis see kõik endale selgeks teha. 100% soovitan investeerida siia kursusesse, et enda elu lihtsamaks teha!

Mari-Liis Sink

Mari-Liis Sink

Turundus- ja müügijuht

Põhjus, miks registreerusin ChatGPT Pro kursusele oli minu uudishimu ja soov omandada uusi teadmisi. Kursuse olulisimad õppetunnid olid - ChatGPT kasutamine kõige jaoks, alates sisu loomisest kuni tõlkimiseni ning ChatGPT õpetamine. On tore, et keegi jagab väärtuslikke teadmisi ChatGPT kohta ning soovitan seda kursust kõikidele turundajatele kui ka ettevõtjatele, kes soovivad olla innovatiivsed.

Sandra Musta

Sandra Musta

MUSTA Brand tegevjuht

Algseks põhjuseks ChatGPT Pro kursusele astumisel oli soov muuta oma äritegevus efektiivsemaks. Iseseisev AI õppimine oli liiga ajakulukas ja sisu ideid oli keeruline leida. Tänu sellele kursusele saavutan nüüd ülesandeid kümme korda kiiremini, sest AI-ga pole piire! Vahur on väga positiivse energiaga koolitaja ja teeb oma asja südamega. Soovitan soojalt teistele turundajatele ja ettevõtjatele.

Gertrud Ots

Gertrud Ots

ÖÖD House turundusjuht

Vahur oli väga kogenud ja innustav. Ta suutis keerulisi kontsepte lihtsasti selgitada ning hoidis koguaeg tähelepanu ja energiat üleval. Mulle meeldis eriti see, et ta ei keskendunud vaid ühele kindlale valdkonnale, vaid käsitles sisuturundust tervikuna. See aitas mul mõista, kuidas erinevad osad kokku sobivad ja kuidas neid omavahel siduda. Vajalik igale ettevõtjast turundajale!

Silvia Linnuste

Silvia Linnuste

Tuul Mobility turundusspetsialist

Ma olen vaimustunud meistriklassi mõjust minu suurenenud produktiivsusele! See oli tõeliselt väärt kogemus. Ma õppisin mitte ainult uusi strateegiaid ja tehnikaid, vaid sain ka inspiratsiooni ja enesekindlust astuda julgeid samme oma turunduse edendamisel. Soovitan igale ettevõtlaje ja turundajale, kes soovivad oma aega efektiivselt kasutada.

Elina Klesman

Elina Klesman

SEO Studio turundusekspert

Olen varasemalt ka ChatGPT koolitustel osalenud, kuid need on olnud ülevaatlikud ja jäänud väga teoreetiliseks. Olles läbinud nüüd ChatGPT Pro meistriklassi, tunnen, et saan neid teadmisi päriselt oma igapäevatöös kasutada ja seeläbi olla efektiivsem ja produktiivsem. ChatGPT Pro meistriklass on minu hinnangul parim selleteemaline koolitus Eestis.

Liina Kisand

Liina Kisand

Repforce piirkonnajuht

ChatGPT Pro meistriklassiga liitudes avastasin tõelise sisu loomise kunsti, ma ei teadnud, et see võib olla nii lihtne. Õppisin süsteemseid promtilahendusi. Nüüd suudan kiiremini luua mitmekesisemat ja kvaliteetsemat sisu. Soovitan seda meistriklassi kõigile turundajatele, kes soovivad oma oskusi oluliselt täiustada ja silma paista sisu loomisel!

Priit Villemson

Priit Villemson

Viirelaid turundusjuht

Minu suurim väljakutse oli postituste kesine kaasatus sotsiaalmeedias. Meistriklass õpetas mulle, kuidas luua kaasahaaravat sisu, mis paelub minu jälgijaid ja paneb neid reageerima. Õppisin kasutama erinevaid elemente, emotsionaalseid kõnetusviise ning küsima õigeid küsimusi. Minu postituste kaasatus oluliselt tõusnud. Soovitan soojalt.

Kristjan Urke

Kristjan Urke

LÄVI sisearhitektid turundusjuht

Sain reaalseid tööriistu ja strateegiaid, mida saan kohe oma äris rakendada. Meistriklassil jagati palju praktilisi näpunäiteid, kuidas kvaliteetsema sisu abil leida uusi kliente ja luua nendega tugevaid suhteid. Oluline oli ka see, et õppematerjalid ja näited olid reaalsest elust võetud, mis aitasid mul paremini mõista, kuidas neid strateegiaid oma äris kasutada.

Sander Karu

Sander Karu

Professionaalne spordipanustaja

Liitusin ChatGPT Pro meistriklassiga, et õppida kuidas AI abil kvaliteetset sisu luua. Nüüd oskan seda kasutada nagu oma virtuaalset abilist, mis on oluliselt tõstnud produktiivsust turunduses ja erinevates äriprotsessides. Vahur on suurepärane juhendaja, kes oskab ka vahel mõne naljaka loo rääkida oma kogemustest elus. See muutis kogu koolituse nauditavaks. Meistriklass on oma hinda väärt ja soovitan seda kõigile, kes soovivad kasutada ChatGPT-d oma produktiivsuse ja kvaliteedi suurendamiseks.

Triin Limbach

Triin Limbach

Trito copywriter ja turundaja

Vahuri esinemisoskus ja professionaalsus on vägev! Teda on lust kuulata ja peale meistriklassi olin valmis vallutama mägesid - vot nii motiveeriv meistriklass! See meistriklassi hind on igat senti väärt ja tegelikult veel rohkemgi.

Birger Aavik

Birger Aavik

Pro Marketer müügijuht

Lisaks suurepärastele koolitusmaterjalidele oli meistriklass väga interaktiivne. Mul oli võimalus koos teiste osalejatega küsida küsimusi ja jagada kogemusi ning see rikastas õppimiskogemust veelgi. Nüüd tean täpselt, kuidas ChatGPT abil tõsta enda töö kvaliteeti ja produktiivsust. Meistriklass oli põnev ja toetav, mis julgustas kõiki osalejaid aktiivselt kaasa osalema ja õpitut koheselt rakendama. Üks parimad koolitusi, millel kunagi osalnud olen. Vajalik igale ettevõtjale ja turundajale.