Accelerator Coaching: mentorprogramm coachile, konsultandile ja koolitajale

Aitan skaleerida sinu elustiili äri 10,000 euroni kuus

Õpid müüma väärtust ja lõpetad enda aja vahetamise raha vastu. Vähem töötunde. Rohkem kasumit. Aitan sind 6 kuuga asukohavaba ettevõtluseni.

PS! Võtan selleks suveks ainult 3 klienti

Inimesed ei vaja sinu abi

Kas sulle meeldiks olla oma aja peremees ja töötada kust iganes soovid? Reisida ümber maailma ja olla oodatud külaline igas vestlusringis?

Ehitada üles lojaalne kogukond, kes on sinult saadud abi eest elu lõpuni tänulikud? Töötada senisest vähem, sest sinu õpetused on väärt rohkem, kui töötatud tunnid?

Selleks pole sul vaja aastaid jälgijaskonda kasvatada ega senisest rohkem töötada.

See kõik kõlab hästi, aga kui sa oled oma teekonda alustanud, tead, et tegelikkus ei ole nii roosiline. Isegi kui sa suudad inimesi aidata, ei hakka nad veel sinu kliendiks. Olgu põhjuseks usalduse puudus, rahaline võimekus või kasvule orienteeritud mõtteviis.

Vahur Singa Koh Phangan Thailand

Seega tuleb sul töötada klientidega, kes ei ole valmis muutusteks ega hinda sinu väärtust ning oled sunnitud vastu võtma väiksemat tasu.

Sul tekib tunne, et sul pole kontrolli oma klientide ja sissetuleku üle. Muudad pidevalt oma teenuseid, veebilehti ja sotsiaalmeedia profiili, kuid tulemused ei parane.

Töötad nädalavahetustel ja teed kompromisse oma hobide, reisimise ja lähedastega veedetud aja arvelt.

Tunned stressi ja ebakindlust oma tuleviku suhtes ning lisaks hakkad kahtlema oma võimetes.

Kaosest tulusa elustiiliärini

Tean täpselt mida sa tunned, sest täpselt selline oli minu elu veel paari aasta eest, kui alustasin oma elustiiliäriga. Ei mingit loodetud asukoha-, aja- ja sissetuleku vabadust.

Vahur Singa Koh Phangan Thailand

Pärast lugematuid karme õppetunde, otsustasin investeerida kõik oma säästud erinevatesse koolitustesse ja mentorprogrammidesse ning selleks, et oma lämmatavast ärist lõpuks tänaseni jõuda, pidin ma:

1) lõpetama oma aja vahetamise raha vastu ning hakkama müüma väärtust;
2) looma süsteemid, et ma ei peaks iga kliendiga iga kord puhtalt lehelt alustama.

Kui sa ei teeni 10,000 eurot kuus, on põhjus strateegiliste süsteemide puuduses. Eduka elustiiliäri loomiseks vajad 5 tüüpi süsteeme:

1. Strateegiad

Strateegia on sinu kõige olulisem süsteem.

2. Poliitikad

Kõik, mis muudab otsuste tegemise kiireks.

3. SOP'd

Mis tahes asjad, mida saab muuta kontrollnimekirjadeks.

4. Raamistikud

Mis tahes elemendid, mida saab korduvkasutada.

5. Tööriistad

Rakendused ja programmid, mis säästavad sinu aega.

Viiekohaline sissetulek on nagu jalgrattasõit. Päriselt.

Olen oma agentuuri ja isikubrändi kaudu müünud 10,000 euro eest kuus nii koolitusi, mentorlust kui ka valmislahendusi ehk teinud veebilehti, brände, müügitunneleid, turundusstrateegiaid jms.

Seetõttu väidan veendunult, et kui suudad teenida 2000 eurot kuus, suudad teenida ka 10,000 eurot. Seda seetõttu, et 2000 euro teenimine näitab, et oled juba võimeline lahendama probleeme, millega su kliendid silmitsi seisavad.

Kui sul on süsteemid reputatsiooni ja usalduse loomiseks, läbirääkimisteks, klientide kvalifitseerimiseks, teenuste osutamiseks, klienditagasiside küsimiseks ja muudeks protsessideks, saad neid rakendada mis tahes teenuse müümiseks.

Vahur Singa

Mentorluse käigus jagan sinuga kõiki oma süsteeme, mille loomisele kulus mul viimased 5 aastat. Sead need üles üks kord ja need töötavad sinu heaks igavesti.

Pärast mentorlust sa ilmselt imestad, kuidas sa viitsisid varem palju väiksemate summade eest nii palju tööd teha.

Tänu oma elustiiliärile kolisin ma külma Eesti talve eest Taisse, Koh Phangan saarele. Mul on vabadus teha väljasõite, tegeleda hobidega ja hoolitseda oma lähedaste eest.

Kuidas muutuks sinu elu, kui õpiksid senisest märgatavalt väiksema vaevaga teenima soovitud sissetulekut ja omama vabadust kujundada oma elustiil täpselt nii, nagu sa soovid?

Võtan selleks suveks ainult 3 klienti

Mida varasemad coachingul osalejad räägivad?

Ma ei tea kedagi, kes oleks sisuturundusse ja sotsiaalmeediasse nii põhjalikult süvenenud kui Vahur. Mulle väga meeldib, kuidas ta sotsiaalmeedia sisu loomisel copywriting veenmispõhimõtteid kasutab ja oma rahvusvahelise jälgijaskonnaga suhtleb.

Stiina Olei
Stiina Olei
Sotsiaalmeedia spetsialist

Ma ei tea kedagi, kes oleks sisuturundusse ja sotsiaalmeediasse nii põhjalikult süvenenud kui Vahur. Mulle väga meeldib, kuidas ta sotsiaalmeedia sisu loomisel copywriting veenmispõhimõtteid kasutab ja oma rahvusvahelise jälgijaskonnaga suhtleb.

Evelin Aher
Evelin Aher
Ettevõtja

Ma ei tea kedagi, kes oleks sisuturundusse ja sotsiaalmeediasse nii põhjalikult süvenenud kui Vahur. Mulle väga meeldib, kuidas ta sotsiaalmeedia sisu loomisel copywriting veenmispõhimõtteid kasutab ja oma rahvusvahelise jälgijaskonnaga suhtleb.

Katre Kulbok
Markus Paapsi
Sotsiaalmeedia spetsialist

Sinu uued oskused 3 kuu pärast

Accelerator Coachingus aitan sul ületada mentaalsed takistused, et saaksid teenida sissetulekut, mis vastab sinu tegelikule väärtusele, mitte sellele, mida kliendid on valmis sulle maksma.

Teenid rohkem, kuigi töötad vähem

Teenid rohkem raha ja veedad aega tehes seda, mida armastad, samal ajal töötades vähem tunde nädalas.

Töötad ainult tulusate projektidega

Suurendad oma kasumit tõstes hindu, pakutava teenuse väärtust ja rakendades kindlaid süsteeme.

Jõuad unistuste klientideni

Jõuad hästi maksvate klientideni, kellega koostöö pakub sulle rõõmu ja viib tulemusteni.

Tunned end enesekindlamana

Lähened kõigele, alates müügikõnedest kuni koolituste läbi viimiseni, raudse enesekindlusega.

Võtad tagasi enda väärtusliku aja

Saavutad kontrolli oma kalendri üle ja keskendud ainult olulisele, hallates paremini oma kliente ja projekte.

Lood enda ellu stabiilsuse

Sissetulek ei peaks kulgema nagu Ameerika mäed, hakkad stabiilselt ligi meelitama hästi maksvaid kliente.

Oskad tõhusalt delegeerida

Õpid looma enda freelancerite meeskonda ja suudad neile tõhusalt ülesandeid delegeerida.

Teed rohkem seda, mida armastad

Tootestad oma teenused, süstematiseerid klientide leidmise ja teenindamise protsessid.

Kujundad ise enda unistuste elustiili

Kasvatad äri ümber oma unistuste elustiili, töötad sealt kust soovid ja oled oma aja peremees.

Sammud sinu unistuste ärini

Järgmise 12 nädala jooksul töötame välja ja täiendame sinu coachingu ja/või koolitusäri kõiki tahke.

Sinu iganädalane teekond

Coachinguga tuleb kaasa digitaalne töövihik, mis toetab sinu arengut. Annan sulle järjepidevat süsteemset tagasisidet, mis aitab sul kiiresti ja tõhusalt edasi liikuda.

1. Kohtumiseks valmistumine

Järgmise kohtumise sisse juhatamiseks võin küsida täpsustavaid küsimusi ning saata lisamaterjale. Sinult ootan, et täidaksid pühendunult kogu coachingu ajal saadud kodutöid ja viiksid end kurssi olulise infoga.

2. 90-minutiline kohtumine

Iga kohtumise alguses analüüsime möödunud nädala kodutööd ja tekkinud küsimusi. Sellele järgneb praktiline loeng ja uue nädala eesmärkide seadmine. Kohtumised toimuvad kokkuleppe alusel kas Zoomis või silmast silma.

3. Kohtumise järgne iseseisev töö

Kohtumise järel saadan sulle kokkuvõtte, täpsed koduülesanded, tööriistad, skriptid, nimekirjad ja muud materjalid, mis hoiavad kokku su aega ja toetavad kiiremat arengut. Kui jääd hätta, võid mulle alati kirjutada.

Miks ma lõin Accelerator Coaching programmi?

Minu missioon on aidata inimestel saavutada vabadus oma aja, asukoha ja sissetuleku üle, et nad saaksid elada täiel rinnal täpselt nii, nagu nad soovivad.

Minu ettevõtluse teekond algas juba 14-aastaselt, kui hakkasin looma kodulehti. Mul ei olnud mentoreid ega perekonna toetust. Oli ainult unistus vabadusest, et ei peaks igapäevaselt 9–5 tööl käima. Olen kõik võimalikud vead ja katsumused oma nahal järele proovinud.

Palgatööl olen käinud vaid 3 kuud enda elust (olin siis 17). See ei sobinud mulle. Punkt. Kahekümnendates teenisin raha peamiselt traditsiooniliste agentuuri mudelitega.

Teenisin vahepeal küll päris head raha, kuid kuna olin loonud endale lihtsalt uue töökoha, tekitas see pigem stressi ja muutis mind õnnetuks.

Vahur Singa Koh Phangan Thailand

Selline ärimudel viis mind minu unistustest ainult kaugemale. Reisisin välismaale esimest korda alles 27-aastaselt. Enamiku ajast sellel reisil tegelesin muidugi tööga.

Olen elu jooksul korduvalt läbi põlenud ja kogenud depressiooni. Varem ei mõistnud, mis neid probleeme põhjustas. Arvasin, et asi on minu lapsepõlves. Kuid tegelik kurjajuur oli minu töös, pidevas stressis ja asjaolus, et ma ei tegele asjadega, mis mind õnnelikuks teevad.

Lõpuks otsustasin, et mulle aitab ning viimased 5 aastat olen pühendunud elustiiliäride loomise õppimisele. Iga vaba hetk kulus mentorprogrammides osalemisele, koolitustel käimisele, raamatute lugemisele ja samameelsete inimestega sõprussuhete loomisele.

Oma teekonnal olen kohanud väga palju endasarnaseid inimesi - ühemehe ettevõtjaid, kes ehitavad oma elustiiliärisid. Märkasin, et ka nemad on kinni jäänud oma sissetuleku kasvus ja ajapuuduses, sest neil lihtsalt ei ole piisavalt aega, et rohkem tunde juurde müüa.

Vahur Singa Muay Thai

Täna teen ma tööd, mis teeb mind õnnelikuks ja tagab mulle vabaduse ning heaolu.

Ma elan Koh Phangan saarel Tais (tulin suveks tagasi Eestisse). Töötan vaid paar-kolm tundi päevas, kuna kõik protsessid on süstematiseeritud ning minu freelancerite tiim hoolitseb kõige olulise eest

Treenin 5 korda nädalas Muay Thai'd ning teen täpselt seda, mida tahan, millal tahan. Sellise eluviisiga saavutan iga päevaga paremaid tulemusi kui kunagi varem.

Ma usun, et iga inimene peaks elama täpselt sellist elu, nagu ta ise soovib. Sa elad ainult üks kord ja see on sinu sünniõigus olla vaba ja õnnelik ning pühendada oma aega sellele, mis su silmad särama paneb.

Just seepärast ma seda kõike teengi. Tänaste teadmiste ja kogemustega tean, kuidas kõigest 6 kuuga ehitada üles õitsev elustiiliäri. Tahan, et sul ei kuluks 5-10 aastat, et teha teoks oma unistused.

Miks valida mind enda mentoriks?

Olen tegelenud ettevõtlusega 21 aastat, neist viimased 10 aastat aktiivselt turunduses. Rajanud elu jooksul 11 ettevõtet, millest 4 on olnud agentuurid. Ehitanud sadu kodulehti, loonud brände, müügikampaaniaid jpm.

Olen töötanud agentuuri aegadel tuntud brändidega nagu Renault, Nissan, Toyota, ÖÖD House, Benu jpt. Olen teenindanud kliente üle maailma, sealhulgas Lõuna-Aafrikast, Ameerika Ühendriikidest, Kanadast jne.

Olen jaganud oma kogemust mitmetes erinevates meediumites: Äripäeva Digiturunduse Praktikum, Best Marketing Turunduskonverents, Veebimajutuse Äristarter, Täitsa Pekkis podcast, 7Blaze Sotsiaalmeedia podcast jne.

Vahur Singa Instagram

Instagramis jälgib mind üle 29 000 ettevõtja ja turundushuvilise. Jagan seal tasuta infot, kuidas leida uusi kliente ja suurendada oma sissetulekut.

Olen koolitanud üle 200 ettevõtja ja turundaja, aidates neil saavutada paremaid tulemusi nii sotsiaalmeedias kui ka isiklikus elus.

Olen isiklikult investeerinud kümneid tuhandeid eurosid erinevatesse mentorlustesse ja koolitustesse ning tean, et see on kiireim tee unistuste eluni. Need on olnud minu elu kõige väärtuslikumad investeeringud - investeeringud iseenda arengusse.

Vahur Singa

Kõik nõuanded, mida ma jagan, põhinevad ainult minu reaalsel praktilisel kogemusel. Minu pikaajaline kogemus ettevõtluses ja turunduses annab mulle ainulaadse perspektiivi mitte ainult ettevõtja mõtlemisele, vaid ka sellele, mida on vaja, et muuta ärisuunda, ületada mentaalseid takistusi ja saavutada edu maailmas, kus konkurents on väga tihe.

Need kes ei usu, et suudavad oma elu või äri muuta, tavaliselt seda ei suudagi. Aga kui vaatad minu lugu ja mõtled, et "soovin ka sellist elu", siis kandideeri minu mentorprogrammi ning ma aitan sind sinu eesmärkideni.

Võtan selleks suveks ainult 3 klienti

Veendu, et Accelerator Coaching on sinu jaoks õige

Mentorprogramm sobib sulle ainult juhul, kui sa oled coach, konsultant või koolitaja.

Sobib sulle, kui...

Kui tunned, et vastad tingimustele, oled oodatud kandideerima Accelerator Coachingusse.

Ei sobi sulle, kui...

Kahjuks ei ole sa veel Accelerator Coachingu jaoks valmis. Saan sind aidata enda tulevase veebikursusega, mis aitab leida uusi kliente ja teenida rohkem raha.

Kas oled valmis oma äri skaleerima?

Töötame koos järgmised 3 kuud ja aitan sul skaleerida oma äri 10,000 euroni kuus. Selleni jõudmiseks võib kuluda umbes 6 kuud, toetan sind kogu teekonna vältel.

Accelerator Coaching

PS! Mentorprogramm on sinu jaoks riskivaba. Kui tunned pärast kaht esimest kohtumist, et see ei ole ikkagi sulle, tagastan 100% sinu investeeringu.

Võtan selleks suveks ainult 3 klienti

Mida ettevõtjad minust räägivad

Sven Nuum
Sven Nuum
Nullist tegevjuht

Ma ei tea kedagi, kes oleks sisuturundusse ja sotsiaalmeediasse nii põhjalikult süvenenud kui Vahur. Mulle väga meeldib, kuidas ta sotsiaalmeedia sisu loomisel copywriting veenmispõhimõtteid kasutab ja oma rahvusvahelise jälgijaskonnaga suhtleb.

Andreas Tiik
Andreas Tiik
ÖÖD House tegevjuht

Vahuriga töötamine on väga lõbus ja inspireeriv. Ta on nõustanud mind ÖÖD House osas peaaegu algusest peale. Ta mõistab turunduse psühholoogiat ja kuidas saavutada ärieesmärke sotsiaalmeedia abil. Meil on selleks aastaks suured plaanid ja loodame näha Vahurit sellel teekonnal enda kõrval.

Mihkel Vetemaa
Mihkel Vetemaa
Bilance tegevjuht

Vähesed mõistavad, kuidas sotsiaalmeedias õigesti tegutseda ja kasutada inimpsühholoogiat, et inimesed sinu postitusi päriselt loeksid. See, mis kirega Vahur sisu loob ja süstematiseerib on lihtsalt muljetavaldav. Tema postitused saavad alati väga suurt tähelepanu.​