Ettevõtjale, freelancerile ja turundajale

Kuidas luua lühema ajaga kvaliteetsemat sisu, leida uusi kliente ja suurendada oma sissetulekut

Isegi kui senised tegevused pole sotsiaalmeedias edu toonud ja sisu loomine tekitab rohkem stressi kui naudingut.

Meistriklassi kohtade arv on piiratud!
Vahur Singa

Kas sisu loomine võtab liiga palju aega ja ei too soovitud tulemusi?

Kas sooviksid elu, kus sul on igas päevas rohkem aega iseendale, perele ja sõpradele, samal ajal, kui sinu sotsiaalmeedia sisu sulle taustal uusi jälgijaid ja kliente toob?

Kogeda vähem stressi ja rohkem positiivsust, sest sul on oskused ning enesekindlus sotsiaalmeedias kasvamiseks? Kindlust, et liigud järk-järgult lähemale oma eesmärkidele?

Tunnet, et sinu tööst ja pingutustest päriselt hoolitakse, sest truude jälgijate toetus muudab iga töötatud tunni tähendusrikkaks?

Vahur Singa

Kujuta ette, et…

Sa ei pea enam raha pärast muretsema, sest sinu sotsiaalmeedia sisu töötab sinu heaks ka siis, kui sa oled reisil või tegeled enda hobidega.

Sa ei pea enam ületunde tegema või nädalavahetuseti töötama, sest saad kogu nädala sisu valmis vähem kui ühe päevaga.

Sa ei pea stressama uute sisuideede pärast, vaid oskad vähem kui tunniga leida kümneid uusi ideid ning tead täpselt, kuidas need silmapaistvateks postitusteks muuta.

Sa ei pea raiskama aega otsides edu sealt, kust seda ei leia - hashtagide kasutamine, algoritmi muudatuste uurimine või tantsuvideote tegemine. Selle asemel saad luua sisu, mis sind uhkeks teeb.

Saad sotsiaalmeedias lõbutseda, ennast loominguliselt väljendada ja protsessi nautida. Kas see pole mitte see, miks sa alustasid?

Vahur Singa

Minu nimi on Vahur Singa ning 3 aastat tagasi oma online äriga alustades polnud mul aimugi, kuidas oma jälgijaskonda kasvatada ja sotsiaalmeedia abil uusi kliente leida.

Kirjutasin üht postitust, mis kellelegi korda ei läinud, sageli 10 tundi ning põlesin korduvalt läbi…

Sain aru, et pean looma süsteemi, mis muudaks iganädalase sisukirjutamise mõttestatuks, kiireks ja nauditavaks. Testisin oma avastusi mitme aasta jooksul kuni kujunes välja terviklik süsteem, mille nimetasin Sisukirjutamise Retseptiraamatuks.

Pärast retseptiraamatu kasutusele võtmist kulub mul sisu loomisele varasemast palju vähem aega, aga mu konto on pidevas kasvus. Tänaseks jälgib minu tegemisi üle 28 000 turundushuvilise kogu maailmast.

Mis veelgi olulisem, potentsiaalsed kliendid hakkasid minuga ise ühendust võtma, keda olen saanud aidata viiekohalise sissetuleku ja sadade tuhandete jälgijateni.

Nähes, et selleks ei ole vaja üliinimlikku töökust ega raketiteadust, soovin need oskused võimalikult paljudele kättesaadavaks teha.

Vahur Singa

Seepärast sündiski Sisuturunduse Meistriklass…

Kui sa oled ettevõtja, freelancer või turundaja ning tüdinud sellest, et sinu pingutused sotsiaalmeedias ei too soovitud tulemusi, siis kutsun sind liituma Sisuturunduse Meistriklassiga (toimub Zoomi vahendusel).

Selle 2-päevase meistriklassi jooksul õpid täpsed sammud, kuidas luua lühema ajaga kvaliteetsemat sisu, leida uusi kliente ja suurendada oma sissetulekut.

Saad kaasa minu personaalse Sisukirjutamise Retseptiraamatu, milles sisaldub:

 • Nädalase sisukirjutamise teejuht
 • Blogi/uudiskirja/sotsiaalmeedia sisupõhjad
 • Pealkirjade ja sisu kontrollnimekirjad
 • Eeltäidetud sisukalender
 • Ideefarm
 • Ja palju muud…

Sisukirjutamise Retseptiraamat

Näitan sulle täpselt, kuidas olen siiamaani jõudnud ja kuidas sa võiksid jõuda veel kaugemale.

Mida ettevõtjad minust räägivad

Sven Nuum
Sven Nuum
Nullist tegevjuht

Ma ei tea kedagi, kes oleks sisuturundusse ja sotsiaalmeediasse nii põhjalikult süvenenud kui Vahur. Mulle väga meeldib, kuidas ta sotsiaalmeedia sisu loomisel copywriting veenmispõhimõtteid kasutab ja oma rahvusvahelise jälgijaskonnaga suhtleb.

Mihkel Vetemaa
Mihkel Vetemaa
Bilance tegevjuht

Vähesed mõistavad, kuidas sotsiaalmeedias õigesti tegutseda ja kasutada inimpsühholoogiat, et inimesed sinu postitusi päriselt loeksid. See, mis kirega Vahur sisu loob ja süstematiseerib on lihtsalt muljetavaldav. Tema postitused saavad alati väga suurt tähelepanu.

Mardo Männimägi
Mardo Männimägi
Stuudio7 tegevjuht

Ta on karismaatiline inimene. Mis peamine, ta teab, kuidas kuulata. Vahur on andnud mulle fantastilist nõu oma äride ja 1stage podcasti kasvatamiseks. Selleks, et sotsiaalmeedias sisuturunduse abil kasvada, peab mõtlema strateegiliselt. Vahuril on olemas see salaretsept.

Mida sa Sisuturunduse Meistriklassis õpid?

Sisuturunduse Meistriklass koondab kokku mu 15 aastat turunduskogemust (viimased 3 aktiivselt sotsiaalmeedias) kahte treeningpäeva. Õpid kasutama enda aega tõhusamalt, looma kvaliteetsemat sotsiaalmeedia sisu ja saavutama väiksema stressiga kiiremat kasvu.

Kirjutama kvaliteetsemat sisu kiiremini

Õpid 7-sammulise Sisukirjutamise Teejuhi abil kirjutama paremat sotsiaalmeedia sisu kiiremini, et saaksid lühema ajaga paremaid tulemusi.

Sinu kirjutamise teejuht
Kasuta enda aega sotsiaalmeedias efektiivsemalt

Kasutama enda aega sotsiaalmeedias efektiivsemalt

Õpid täpsed meetodid, kuidas kasutada enda aega efektiivsemalt, et saaksid luua terve nädala igapäevase sotsiaalmeedia sisu vähem kui 1 päevaga.

Genereerima vähese vaevaga piiramatult uusi sisuideid

Õpid minu 4A metoodika abil genereerima vähese vaevaga piiramatult uusi sisuideid, et ideede puudus ei tekitaks enam ebavajalikku stressi.

Genereeri vähese vaevaga piiramatult uusi sisuideid​
Kasuta testitud sisupõhjasid viral sisu loomiseks​

Saama vähem postitades paremaid tulemusi

Õpid kasutama Sisukirjutamise Retseptiraamatu sisupõhjasid viral sisu loomiseks ning looma iseenda põhjasid, et saaksid vähem postitades paremaid tulemusi.

Saavutama suuremat engagementi

Õpid inimese 4 emotsionaalse ajendi abil saavutama oluliselt paremat engagementi, et su sotsiaalmeedia jälgijaskond hakkaks kiiremini kasvama.

Saavuta oluliselt parem engagement​
ChatGBT

Vabanema tehnoloogia abil kirjutamise stressist

Õpid kaasaegseima tehnoloogiat abil kirjutama veelgi kiiremini ja stressivabamalt, et sisu loomine muutuks su jaoks nauditavaks.

Mida sa selles meistriklassis ei õpi

Sa ei õpi edu saavutama seosetute nippide ega kiiresti aeguvate trendidega. Soovin, et saavutaksid oma eesmärgid luues väiksema vaevaga kvaliteetsemat sisu.

Saavutama eesmärke ilma tantsuvideosid tegemata

Minu tulemused

Pärast Sisukirjutamise Retseptiraamatu kasutusele võtmist hakkasin lõpuks pidevalt uute jälgijateni jõudma. Praeguseks hoiab minu tegemistel silma peal üle 28 000 turundushuvilise.

Vaatame 3 postitust, mille retseptiraamatu abil lõin…

 • Kirjutamiseks kulus 3 tundi.
 • Need jõudsid 617 070 inimeseni.
 • Postitusi salvestasid kokku 28 112 inimest.
 • Minu profiili külastas 18 777 uut inimest.
 • Kellest said uuteks jälgijateks 4924 inimest.

Teisi selliseid näiteid leiad mu Instagrami lehelt @vahursinga.

Olen enda kogemusi jaganud:

 • Äripäeva Digiturunduse Praktikumis.
 • Best Marketing Turunduskonverentsil.
 • Veebimajutuse Äristarteris.
 • Täitsa Pekkis podcastis.
 • 7Blaze Sotsiaalmeedia podcastis.

Olen aidanud ka klientidel sisuturunduse abil sotsiaalmeedias kasvada. Aga las nad räägivad sellest ise...

Minu tulemused
Minu tulemused
Minu tulemused

Mida minu kliendid räägivad

Andreas Tiik
Andreas Tiik
ÖÖD House tegevjuht

Vahuriga töötamine on väga lõbus ja inspireeriv. Ta on nõustanud mind ÖÖD House osas peaaegu algusest peale. Ta mõistab turunduse psühholoogiat ja kuidas saavutada ärieesmärke sotsiaalmeedia abil. Meil on selleks aastaks suured plaanid ja loodame näha Vahurit sellel teekonnal enda kõrval.

Sven Kalle
Sven Kalle
drKalle tegevjuht

Vahur on töötanud aastaid meie turundustegevuste ja veebilehe edendamisega. Tema töö tulemusel on meil pidev uute klientide voog ja oleme ehitanud äri, mille puhul me ei pea enam käibe pärast muretsema. Vahur on meie pikaajaline partner ja loodan temaga koos kasvada ka edaspidi.

Eric Roelofsen
Eric Roelofsen
Mobility Motors Sweden tegevjuht

Vahur on meid aidanud kaubamärkide ja veebilehtede turundusega nii Rootsis kui ka Lõuna-Aafrikas. Tänu tema tegevusele on meie ärid pidevas kasvus. Ta teab, kuidas turundus töötab. Soovitan Vahurit kõhklemata kõigile (välja arvatud enda konkurentidele).

Mida Sisuturunduse Meistriklass sisaldab?

Sa saad koopia minu Sisukirjutamise Retseptiraamatust ning ligipääsu kõikidele boonusmaterjalidele. Meistriklass toimub 2 päeva jooksul Zoomi vahendusel. Kui peaks juhtuma, et sa ei saa osaleda, ära muretse, saadan sulle salvestuse samal õhtul.

I koolituspäev

Esimene 2-tunnine koolituspäev toimub 1. märtsil kell 10:00, mille järel saad mulle isiklikult küsimusi esitada.
Vahur Singa
Vahur Singa

II koolituspäev

Teine 2-tunnine koolituspäev toimub 2. märtsil kell 10:00, millele järgneb samamoodi küsimuste voor.

Sisukirjutamise Retseptiraamat

Sisukirjutamise Retseptiraamat on sinu teejuht iganädalase sisu kirjutamisel, et saaksid võimalikult väikese ajakuluga paremaid tulemusi.
Sisukirjutamise Retseptiraamat
Sisuturunduse Meistriklassi Hõimkond

Boonused

Iga osaleja saab ostuga kaasa boonuspaketi, et sinu kasv jätkuks toetavas keskkonnas ka pärast meistriklassi läbimist.

Lisaboonus: Instagrami Meistriklass

Lühikursus Instagramis ilma reklaamideta jälgijaskonna kasvatamiseks ja maksvate klientide leidmiseks. Sellel boonuskursusel õpid, kuidas:
Instagrami Meistriklass

Registreeri meistriklassi

Ainult Sisuturunduse Meistriklassi esimese grupiga liitujatele kehtib esmamüügi soodushind (osalemise hind on tulevikus kõrgem), eluaegne ligipääs kõikidele tuleviku videosalvestustele ja aastatasuta ligipääs privaatsele Facebooki grupile.

€900
€333

Toimumisaeg 1. ja 2. märtsil 10:00 Zoomis.

Meistriklassi kohtade arv on piiratud!

Annan sulle 100% raha tagasi garantii

Olen ise investeerinud tuhandeid eurosid erinevatesse kursustesse, mis ei ole toonud tulemusi. Seepärast soovin, et sul oleks täielik meelerahu ja sinu investeering oleks kaitstud.

Ma tean, et veebikursuse ostmine võib tunduda sulle hirmutav, sest sa ei taha enda raha kaotada. Aga mis siis, kui see ei toimi? Või äkki ma ei saa hakkama?

Sellepärast annan ma sulle 30-päevase 100% raha tagasi garantii, et sinu otsus oleks riskivaba.

Kui meistriklassi järel tunned, et su investeering ei läinud asja ette, kirjuta mulle vahur@vahursinga.com ning kannan kogu summa tagasi sinu kontole ühegi lisaküsimuseta.

Vahur Singa

Korduvad küsimused

Millises formaadis meistriklass toimub?

Sisuturunduse Meistriklass koosneb kahest koolituspäevast, mis toimuvad 1. ja 2. märtsil Zoomis kell 10:00. Kumbki koolituspäev kestab umbes 2 tundi, mille järel vastan kõikidele tekkinud küsimustele.

Mis juhtub, kui ma ei saa osaleda?

Ära muretse, kui midagi tuleb vahele ja sul ei õnnestu meistriklassiga otsepildis liituda. Saadan sulle sama päeva õhtuks salvestuse lingi, mida võid vaadata kasvõi kahekordse kiirusega.

Kellele on see meistriklass mõeldud?

Sisuturunduse Meistriklass, on mõeldud sulle, kui sa oled ettevõtja, turundaja või sisulooja. Sa soovid kirjutada paremat sotsiaalmeedia sisu kiiremini, et saaksid lühema ajaga paremaid tulemusi.

Kes ei peaks seda meistriklassi ostma?

Ma ei soovita seda meistriklassi sulle, kui sa otsid kiirelt-rikkaks lahendust, sest tõelised edusammud tulevad ainult järjepideva tööga. Varasemad kogemused sotsiaalmeedias aitavad sind sel teekonnal kiiremini edasi, kuid meistriklass sobib ka alustavale sisuloojale.

Mis probleeme see meistriklass lahendab?

Sinu sisukirjutamise protsess ei näe enam kunagi välja selline:

 • Sa ei pea enam kunagi tühja ekraani ees paaniliselt sisuideid genereerima.
 • Sa ei pea enam kunagi tantsuvideosid tegema, vaid tead täpselt, kuidas tulemusi saada.
 • Sa ei pea enam stressama rahulolematu kliendi, tööandja või pangakonto pärast.
Selle asemel õpid samm-sammulise tegevuskava paremate tulemuste saavutamiseks sotsiaalmeedias.

Mis sotsiaalmeedia platvormidega see töötab?

Meistriklassis õpid, et mistahes platvormi algoritm on sinu sõber, kui sa suudad püüda ja hoida lugejate tähelepanu. Seetõttu saad õpitut rakendada mistahes kanalis: Instagram, LinkedIn, TikTok, Youtube, Twitter jt. Meistriklassis õpid looma usaldust tekitavat ja väärtust pakkuvat sisu oma konto jälgijatele.

Kui kaua läheb aega, et näeksin tulemusi?

Nagu lihaseid, tuleb ka sisukirjutamise oskust järjepidevalt treenida. Samas kinnitan, et juba esimesest päevast peale on sul sotsiaalmeedias kasvamiseks paremad teadmised kui suurel osal konkurentidest. Eesmärk ei ole sisu luua sisuloomise pärast, vaid selleks, et jälgijatega usaldusväärne side tekitada. Meistriklassis õpid täpsed sammud, kuidas seda teha.

Kas saad väljastada arve ettevõttele?

Jah. Peale tasumist saadan välja arve automaatselt. Palun ära unusta maksmise ajal sisestada enda ettevõtte andmeid.

Kas ma ei saaks seda kõike ise välja mõelda?

Loomulikult. Kogu see informatsioon on veebis tasuta saadaval… kuskil. Sisuturunduse Meistriklassiga soovin sulle kokku hoida 3 aastat, mis minul kulus nende teadmiste valideerimiseks ja süstematiseerimiseks.

Et sa ei peaks...

 • Lugema kümneid raamatuid turunduse, copywritingu ja sotsiaalmeedia kohta.
 • Dokumenteerima sadu tunde õppevideosid, webinare ja podcaste.
 • Investeerima tuhandeid eurosid kursustesse ja era-coachingusse.
 • Tegema vigu ja kogema õppetunde omal nahal.
Milles seisneb meistriklassi väärtus?
 • Õpid tegema õigeid samme õiges järjekorras.
 • Saad tervikliku süsteemi, mitte kuiva teooriat ja seosetuid nippe.
 • Hoiad kokku aastaid igapäevast eksperimenteerimist.
 • Saad ligipääsu toetavale kasvukeskkonnale minu Facebooki grupis.

Mul on veel küsimusi. Kellega peaksin rääkima?

Vastan meeleldi kõikidele sinu tekkinud küsimustele. Võta minuga ühendust e-maili teel vahur@vahursinga.com ning saad mult vastuse hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Peale meistriklassi läbimist...

On sul igas päevas rohkem aega iseendale, perele ja sõpradele, samal ajal, kui sinu sotsiaalmeedia sisu sulle taustal uusi jälgijaid ja kliente toob.

Koged vähem stressi ja rohkem positiivsust, sest sul on oskused ning enesekindlus sotsiaalmeedias kasvamiseks. Tunned, et liigud järk-järgult lähemale oma eesmärkidele.

Sinu tööst ja pingutustest päriselt hoolitakse, sest truude jälgijate toetus muudab iga töötatud tunni tähendusrikkaks.

Sa ei pea enam raha pärast muretsema, sest sinu sotsiaalmeedia sisu töötab sinu heaks ka siis, kui sa oled reisil või tegeled enda hobidega.

Sa ei pea enam raiskama enda aega hashtagidele ja ühekordsetele trikkidele või hakkama tegema tantsuvidosid. Selle asemel lood sisu, mis sind uhkeks teeb.

Sa ei pea enam ületunde tegema või nädalavahetusel töötama, sest saad kogu nädala sisu valmis vähem kui ühe päevaga.

Sa ei pea stressama uute sisuideede pärast, vaid oskad vähem kui tunniga leida kümneid uusi ideid ning tead täpselt, kuidas need silmapaistvateks postitusteks muuta.

Sa oskad sotsiaalmeedias lõbutseda, ennast loominguliselt väljendada ja protsessi nautida.

Vahur Singa

Mida ettevõtjad minust räägivad

Mona Kattel
Mona Kattel
Mokafit tegevjuht

Vahur on väga hea energiaga ja abivalmis inimene, kes teab, kuidas inimestega suhelda. Ta on väga hea sotsiaalmeedia strateegiate ning sisu loomisel, mis ei jäta klienti külmaks ja mis päriselt ka kõnetab.

Katrin Hinrikus
Katrin Hinrikus
Täitsa Pekkis saatejuht

Vahur on oma pühendumise ja põhjalikkusega täiega suureks eeskujuks. Tal on laialdased teadmised ning kogemused sotsiaalmeedias, sisuloomes ja üldse kogu digimaailmas. Lisaks on ta väga lennukate ideede ja suurepärase stiilitunnetusega. Ja mis kõige olulisem, talle päriselt meeldib inimesi aidata ja neid ning nende ärisid kasvamas näha.

Maarit Eerme
Maarit Eerme
Bestmarketing.ee juht

Koostöö Vahuriga on olnud konstruktiivne ja meeldiv. Tema mõtteviis sotsiaalmeediast on eristuv. Ta on pakkunud põnevat ning kasulikku sisu Äripäeva raadiokuulajatele ja Sotsiaalmeedia konverentsi külastajetele.