Hei. Olen Vahur Singa, ettevõtja ja turundusmentor.

Õpetan, kuidas kasvatada oma äri sotsiaalmeedias

Õpetan nii alustavaid, kui ka edasijõudnuid ettevõtjaid saavutama edu sotsiaalmeedias.

Minu lugu ehk miks ma teen seda, mida ma teen

Minu missiooniks on aidata sul suurendada oma sissetulekut, et saaksid olla oma aja peremees ning elada ja töötada kust iganes sa soovid.

Ettevõtluse teekond algas mul juba 14-aastaselt, kui hakkasin looma kodulehti. Mul ei olnud mentoreid ega perekonna toetust. Oli ainult unistus vabadusest, et ei peaks igapäevaselt 9–5 tööl käima. Olen kõik võimalikud vead ja katsumused oma nahal järele proovinud.

Palgatööl olen käinud vaid 3 kuud enda elust (olin siis 17). See ei sobinud mulle. Punkt. Kahekümnendates teenisin raha peamiselt traditsiooniliste agentuuri mudelitega. Iga kord lõin endale uue töökoha, mis tekitas stressi ja muutis mind õnnetuks.

Jah, teenisin vahepeal küll päris head raha. Aga sellest ei olnud kasu, kui mul puudus vabadus ja vaba aeg seda nautida.

Vahur Singa Koh Phangan Thailand

Selline ärimudel viis mind minu unistustest ainult kaugemale. Reisisin välismaale esimest korda alles 27-aastaselt. Enamiku ajast sellel reisil tegelesin muidugi tööga.

Olen elu jooksul korduvalt läbi põlenud ja kogenud depressiooni. Varem ei mõistnud, mis neid probleeme põhjustas. Arvasin, et asi on minu lapsepõlves. Kuid tegelik kurjajuur oli minu töös, pidevas stressis ja asjaolus, et ma ei tegele asjadega, mis mind õnnelikuks teevad.

Lõpuks otsustasin, et mulle aitab ning viimased 5 aastat olen pühendunud elustiiliäride loomise õppimisele. Iga vaba hetk kulus mentorprogrammides osalemisele, koolitustel käimisele, raamatute lugemisele ja samameelsete inimestega sõprussuhete loomisele.

Nüüd ringi reisides olen kohanud väga palju endasarnaseid inimesi - ühemehe ettevõtjaid, kes ehitavad oma elustiiliärisid. Märkasin, et ka nemad on kinni jäänud oma sissetuleku kasvus ja ajapuuduses, sest neil lihtsalt ei ole piisavalt aega, et rohkem tunde juurde müüa.

Vahur Singa Muay Thai

Täna teen ma tööd, mis teeb mind õnnelikuks ja tagab mulle vabaduse ning heaolu.

Ma elan Koh Phangan saarel Tais (tulin suveks tagasi Eestisse). Töötan vaid paar-kolm tundi päevas, kuna kõik protsessid on süstematiseeritud.

Treenin 5 korda nädalas Muay Thai'd ning teen täpselt seda, mida tahan, millal tahan. Sellisel eluviisil, vähem töötades, saavutan iga päevaga paremaid tulemusi kui kunagi varem.

Ma usun, et iga inimene peaks elama täpselt sellist elu, nagu ta ise soovib. Sa elad ainult üks kord ja see on sinu sünniõigus olla vaba ja õnnelik ning pühendada oma aega sellele, mis su silmad särama paneb.

Just seepärast ma seda kõike teengi, et sa ei peaks kolistama läbi kõiki neid samu ämbreid ja kulutama järgmised 10 aastat oma elust selleks, et teha teoks oma unistused.

Karjäär ja saavutused

Olen tegelenud ettevõtlusega 21 aastat, neist viimased 10 aastat aktiivselt turunduses. Rajanud elu jooksul 11 ettevõtet, millest 4 on olnud agentuurid. Ehitanud sadu kodulehti, loonud brände, müügikampaaniaid jpm.

Minu klientideks agentuuri aegadel on olnud tuntud brändid nagu Renault, Nissan, Toyota, ÖÖD House, Benu jpt. Olen teenindanud kliente üle maailma, sealhulgas Lõuna-Aafrikast, Ameerika Ühendriikidest, Kanadast jne.

Olen jaganud oma kogemust mitmetes erinevates meediumites, nagu Äripäeva Digiturunduse Praktikum, Best Marketing Turunduskonverents, Veebimajutuse Äristarter, Täitsa Pekkis podcast, 7Blaze Sotsiaalmeedia podcast jne.

Vahur Singa Instagram

Instagramis jälgib mind üle 29 000 ettevõtja ja turundushuvilise. Jagan seal tasuta infot, kuidas leida uusi kliente ja suurendada oma sissetulekut.

Olen koolitanud üle 200 ettevõtja ja turundaja, aidates neil saavutada paremaid tulemusi nii sotsiaalmeedias kui ka isiklikus elus.

Olen isiklikult investeerinud kümneid tuhandeid eurosid erinevatesse mentorlustesse ja koolitustesse ning tean, et see on kiireim tee unistuste eluni. Need on olnud minu elu kõige väärtuslikumad investeeringud - investeeringud iseenda arengusse.

Vahur Singa

Kõik nõuanded, mida ma jagan, põhinevad ainult minu reaalsel praktilisel kogemusel. Minu pikaajaline kogemus ettevõtluses ja turunduses annab mulle ainulaadse perspektiivi mitte ainult ettevõtja mõtlemisele, vaid ka sellele, mida on vaja, et muuta ärisuunda, ületada mentaalseid takistusi ja saavutada edu maailmas, kus konkurents on väga tihe.

Kui sa ei usu, et suudad muuta oma elu ja äri, siis luban sulle, et sa ei suuda seda. Aga kui vaatad minu lugu ja mõtled, et "soovin ka sellist elu", siis võta minuga ühendust ning ma aitan sind sinu eesmärkideni.

3 viisi, kuidas saan sind aidata

ChatGPT Pro Meistriklass - Vahur Singa

Meistriklass ettevõtjale ja turundajale: Kuidas olla produktiivsem ning saada 3 päevaga valmis 5 päeva tööülesanded?

Sisuturundus Meistriklass - Vahur Singa

Meistriklass ettevõtjale ja freelancerile: Kuidas kirjutada terve nädala sotsiaalmeedia sisu kõigest ühe päevaga?

Koolitused ettevõtetele - Vahur Singa

Koolitan sinu meeskonda leidma rohkem kliente sotsiaalmeediast ja ehitama üles kasumlik digiturunduse arhitektuur.

Koostööpartnerid

Vahur Singa koostööpartnerid

Ettevõtjad minust

Sven Nuum
Sven Nuum
Nullist tegevjuht

Ma ei tea kedagi, kes oleks sisuturundusse ja sotsiaalmeediasse nii põhjalikult süvenenud kui Vahur. Mulle väga meeldib, kuidas ta sotsiaalmeedia sisu loomisel copywriting veenmispõhimõtteid kasutab ja oma rahvusvahelise jälgijaskonnaga suhtleb.

Andreas Tiik
Andreas Tiik
ÖÖD House tegevjuht

Vahuriga töötamine on väga lõbus ja inspireeriv. Ta on nõustanud mind ÖÖD House osas peaaegu algusest peale. Ta mõistab turunduse psühholoogiat ja kuidas saavutada ärieesmärke sotsiaalmeedia abil. Meil on selleks aastaks suured plaanid ja loodame näha Vahurit sellel teekonnal enda kõrval.

Mihkel Vetemaa
Mihkel Vetemaa
Bilance tegevjuht

Vähesed mõistavad, kuidas sotsiaalmeedias õigesti tegutseda ja kasutada inimpsühholoogiat, et inimesed sinu postitusi päriselt loeksid. See, mis kirega Vahur sisu loob ja süstematiseerib on lihtsalt muljetavaldav. Tema postitused saavad alati väga suurt tähelepanu.​